124 відгуків
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
Nikofarm
+380 (66) 408-80-52
+380 (67) 747-39-03

Рукавички медичні

Рукавички медичні - цікаві факти

А Ви знали що? Перша партія одноразових медичних рукавичок була проведена в 1964 році компанією Ansell, засновником якої є Ерік Анселлом. А перше використання медичних рукавичок було в лікарні Джонса Хопкінса.

З того часу мед рукавички експлуатують по всьому світу, незалежно від медичних установ, виду діяльності та спеціалізації медика. При оглядах і процедурах все мед співробітники зобов'язані використовувати даний, важливий медичний аксесуар, так як він допомагає дотримуватися стерильності і запобігання різних заражень, інфекцій.

На сьогоднішній день, медичні рукавички використовують не тільки фахівці медичного профілю, а й косметологи, майстри манікюру, масажисти, перукарі, Барбери, на виробництвах харчової галузі, загалом, скрізь де потрібно стерильність, захист і дотримання гігієнічних, санітарних норм. Так що радимо всім вище перерахованим фахівцям, установам замовити, купити в наших аптеках Нікофарм по Миколаєву або в інтернет магазині по Україні.

Медичні рукавички - надійний захист від інфекцій

Медичні рукавички, вони ж, одноразові захисні - використовуються для надання медичної допомоги з метою усунення забруднень зап'ястя медика і захисту від можливих мікробів пацієнта.

Наприклад, одноразові захисні рукавички застосовують в процедурах, які не вимагають проникнень в шкірні покриви або слизову оболонку. Даний вид мед рукавичок доцільний у випадках мочеиспусканий і дефекації, клізм, пролежнів, а також, зондуванні шлунка.

Одноразові стерильні рукавички - хірургічні рукавички експлуатують для захисту пацієнта від вірусів та інфекцій, наприклад, при операціях і накладення швів.

Основні види

У зв'язку з розвитком виробництва сьогодні доступні нижче згадані різновиди мед рукавичок у продажу - аптеках, інтернет - магазинах:

 • Латексні - виготовляють з каучукового соку з високим рівнем міцності, відмінний захист проти вірусів. Мінус - не гіпоалергенні - може виникнути алергія в процесі використання.

 • Нітрилові - більш міцні і міцні ніж латексні, завдяки цьому краще захищають від впливу хімії та бактерій, гіпоалергенні, приймають анатомічну форму зап'ястя і забезпечують максимальну зручність в застосуванні. Зазвичай ціна Нітрилові рукавичок вище ніж у латексних.

 • Вінілові - значно менша міцність ніж у попередніх видів, як правило, застосування здійснюється в швидких маніпуляціях. Головний мінус - низька захист від інфекцій.

 • Поліетиленові - все також невисока міцність виробу, вологостійкість і гіпоалергенність, середній показник захисту.

Крім, стерильності, мед рукавички бувають:

 • Опудренних - з наявністю пудри - гарні для швидких маніпуляцій (які не перевищують приблизно 10 хвилин). Пудра не встигне розчинитися і мінімально впливає на шкіру. Ідеально підходять споживачам, схильним до алергічних реакцій.

 • Непудровані - без додавання пудри на поверхню рукавичок. Зроблені спеціально для тривалих процедур, легко надягати і знімати, щільна фіксація на зап'ясті руки. Їх можна замовити або купити якщо немає алергії на матеріал рукавичок.

 • Оглядові - застосовуються для звичайних медичних оглядів і не медичних процедур, наприклад, для косметологічних, манікюрних, перукарських послуг і багатьох інших.

 • Хірургічні - виробляють з високоякісних матеріалів, що володіють стерильністю. Досягнення анатомічної форми, максимально наближеної до особливостей будови зап'ястя руки для тривалих робіт медиків і усунення втоми кистей.

Рекомендації по вибору

Якщо Ви розглядаєте медичні рукавички для хірургічних операцій придивіться до покупки одноразових хірургічних текстурованих рукавичок. Завдяки їм у Вас буде надійний хват інструменту.

Комфорт безпосередньо залежить від розміру - дуже важливо правильно визначитися з розмірністю, щоб рукавички не сповзали і міцно трималися на кистях. Тому перш ніж купити уважно перегляньте розмірну сітку.

Також важлива довжина. Зазвичай, одноразові оглядові рукавички укорочені, а хірургічні - подовжені.
Не важливо яка професія і напрямок діяльності у покупця, слід враховувати наступні фактори перед тим як замовити або купити:

 • рівень міцності;
 • комфорт;
 • кількість штук / пар в упаковці, пачці;
 • опудренниє, непудровані;
 • оглядові, хірургічні;
 • стерильні, нестерильні;
 • ціна.

Купівля медичних рукавичок в аптеках і інтернет - магазині Нікофарм

Ми орієнтовані як на опт сегмент - продажу оптом клієнтам або компаніям, організаціям у великих кількостях товару, так і на роздріб. Саме в нашому інтернет магазині і аптеці можна замовити упаковку, пачку в малому або великій кількості за доступними, конкурентними цінами з гарантією і сертифікатами якості продукції, своєчасним і клієнтоорієнтованим обслуговуванням з особливим підходом до кожного клієнта.

Наші менеджери і співробітники - професіонали своєї справи, підкажуть, допоможуть з вибором. Ми докладемо всіх зусиль, щоб Ви залишилися задоволені!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner