124 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (66) 408-80-52
+380 (67) 747-39-03
Nikofarm

Механічні


Механічний тонометр - основні функції Механічний тонометр (він же - ручний) - механічний апарат для вимірювання тиску, за допомогою якого вимірювання проводяться вручну. Для цього потрібно володіти медичними навичками в вимірюванні артеріального тиску.
Для отримання результатів вимірювань потрібно спочатку надіти манжету на плече (трохи вище ліктя) і потім самому фіксувати показники. Для цього потрібно особливо уважно контролювати стуки в фонендоскоп і показники на манометрі. Уважно прислухайтеся до першого стуку, так як це буде верхній тиск. Нижня тиск - показник, який з'явиться на манометрі в період заключного стуку в фонендоскоп.
Для кого і чому варто купувати саме механічний тонометр? Зазвичай особливою популярністю апарат для вимірювання тиску механічний користується у медичних працівників, так як в руках, наприклад, доктора з досвідом, ручний апарат є найбільш точним серед всіх інших видів тонометрів.
Ще одним фактором вибору на користь механічного вимірювача тиску у медиків є те що його не складно використовувати, він автономний, не залежить від батарейок і завжди доступний для експлуатації. До того ж, є можливість використання фонендоскопа в інших випадках, наприклад, з метою прослуховування дихання.
Звичайним користувачам даний вид тонометрів може здатися складним в експлуатації, враховуючи як відбуваються вимірювання.
Переваги механічних тонометрів Кожному медику і медичним установам радимо купити саме механічний апарат для вимірювання тиску, так як вони:
недорогі за ціною;
мають високу точність;
термін служби дуже тривалий;
автономні - немає залежності від батарейок, акумуляторів, електромережі;
їм все одно на зовнішні впливи - температурні, механічні, електромагнітні;
кращі серед інших видів тонометрів по співвідношенню "ціна - якість".
Тонометр ручної ціна Як ми вже і уточнювали, що купити механічний тонометр є по досить невисокою ціною, так як в ньому немає того функціоналу, який є в електронних примірниках. Мінімум функцій, але зате максимум надійності і довговічності.
У нашому інтернет - магазині не завищені ціни, в середньому, трохи нижче ніж у інших продавців і магазинів, тому, ми думаємо, що вартість наших товарів в асортименті Вас приємно здивують.
Наші рекомендації по вибору Перш ніж купити тонометр механічний слід звертати увагу на виробника і якість самого апарату. Краще вибирати перевірених виробників, наприклад Gamma, Dr.Frei, Igar, Teta, якими вже користувалися і користуються багато клієнтів в Україні та за кордоном в інших країнах.
Купити такі тонометри Ви можете у нас в інтернет магазині "Нікофарм" по Україні через онлайн і по Миколаєву через офлайн в одній з точок мережі аптек з можливістю повернення, обміну в разі різних технічних нюансів, з гарантією якості.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner