124 відгуків
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
Nikofarm
+380 (66) 408-80-52
+380 (67) 747-39-03

Пульсоксиметри

Пульсоксиметр - прилад для вимірювання кисню в крові
Пульсоксиметр - прилад для вимірювання сатурації в кровоносній системі, компактних розмірів - портативний, дозволяє визначити рівень насичення кисню в крові, чи міститься кисень в гемоглобіні, так як гемоглобін виконує функцію перенесення кисню і сприяє його вступу в усі органи для їх повноцінної життєдіяльності.

Пульсоксиметр також відомий під назвою - оксігемометр, прилад для вимірювання сатурації, окси пульсометр, апарат для сатурації, сатуратор медичний, прилад для вимірювання насичення крові киснем, оксиметр, пульсометр медичний, пульсової оксиметр, датчик кисню в крові.

Пульсової оксиметр ще застосовують з метою відстеження тренувань і запобігання від занадто важких навантажень.

З урахуванням сучасних реалій, уточнимо, що пульсоксиметри незамінні при лікуванні коронавируса, так як основний удар цей вірус завдає по системі дихання.

Також, пульсової оксиметр рекомендують багато лікарів і медики, їх рекомендації і міркування з приводу даних медичних аксесуарів можете знайти в інтернеті.

Особливості роботи пульсоксиметра
Даний прилад для вимірювання кисню в крові містить у собі - мікропроцесор, екран, датчик на який виводяться такі показники як:

  • рівень кисню в крові - сатурація;
  • пульсовая ритмічність.

Більшість приладів для вимірювання сатурації мають звукове повідомлення. Датчик часто кріпиться на палець, ще можна кріпити на вухо або ніс, на палець руки або ж ноги (для немовлят і маленьких дітей), на ніздрю за принципом кліпси.

Вимірювання приладом для визначення кисню в крові відбувається проникненням променів світла всередину шкірних покривів, фіксацією їх повернення Фоторегистратори і детектором. Все це робиться протягом декількох хвилин, а показники вимірювань виводяться на екран пульсового оксиметру.

Коли користуєтеся приладом для вимірювання кисню в крові важливо не випустити той факт, що певні зовнішні чинники можуть перешкоджати точним результатами вимірювань. Це може бути:

  • вібрація;
  • велика яскравість світла;
  • наявність в крові карбоксигемоглобіну через інтоксикацію чадним газом.
  • В основі діагностики пульсоксиметром передбачає ніякого проколів шкіри, тому допустима експлуатація для всіх вікових поколінь.

Переваги пульсоксиметрів
В сучасних примірниках пульсоксиметрів присутній:

  • висока точність вимірювань кисню в крові;
  • простота і зручність;
  • механічна міцність;
  • і ще вони не залежать від погоди і температур.

Описані переваги наділяють апарат незамінністю в надзвичайно важливих ситуаціях для своєчасного виявлення дихальної недостатності і застереження ускладнень гіпоксії.

Прилад для вимірювання кисню в крові досить важливий медичний аксесуар, який радимо замовити та купити всім і кожному в нашому магазині, ціна і вартість Вас приємно здивує.

Продаж пульсоксиметрів в інтернет - магазині і аптеці Нікофарм
В асортименті медичних товарів у продажу є сатуратори медичні, пульсові оксиметри для стаціонарних установ, медичних працівників різних профілів, для дому та самостійного використання.

Ціни на апарати для насичення крові киснем різні, залежать від самих функцій приладів і технічних характеристик. Звичайні портативні пульсоксиметри для будинку, заміряють сатурацию і пульс, мають дешеву ціну, а професійні моделі вже вартістю дорожче.

Замовити онлайн, купити недорого пульсоксиметр Ви можете у нас на сайті в нашому каталозі аптеки, онлайн магазину по офлайн в Миколаєві або по онлайн в Україні з доставкою через служби - перевізники. В наявності сертифіковані апарати з гарантією якості, можливістю повернення, обміну в разі технічних несправностей за доступними, адекватними цінами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner