124 відгуків
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
Nikofarm
+380 (66) 408-80-52
+380 (67) 747-39-03

Глюкометри

Глюкометр - тест на цукор, прилад, апарат, вимірювач з інвазивним або неінвазивним принципом роботи, який використовується з метою визначення рівня глюкози в крові. Однозначно незамінний прилад і тест для людей з цукровим діабетом 1 і 2 типу.

Вимірювання вмісту цукру в крові - важливий нюанс для діагностики різних хвороб, викликаних порушенням обміну речовин і для профілактики усунення гіпоглікемії.

Види глюкометрів

Основні різновиди - інвазивні - визначення рівня на основі взятої крові:

 • фотометричні - визначення рівня глюкози відповідно до зміни кольору реагенту. Мінуси - велика похибка вимірів.
 • електрохімічні - визначення за допомогою тест - смужок після взаємодії реагенту з глюкозою крові. Набагато точніше ніж фотометричні.

Ще бувають:

 • неінвазивні - немає проколу пальця, достатньо всього лише доторкнутися пальцем. Такі глюкометри ще називають безконтактними.

Особливості апаратів для вимірювання цукру в крові

В наші дні глюкометри мають високу швидкість діагностики, вбудованою пам'яттю для зберігання вимірювань і більшість з них є портативними і автоматичними. Пам'ять допомагає вести щоденник вимірів, при цьому, контролюючи біохімічні показники і вже по ним проводять коригування лікування.

Ще користувачам доступні додаткові функції, такі як - виміри холестерину, артеріального тиску. Більшість екземплярів сумісні з комп'ютерами і мобільними пристрої - гаджетами завдяки USB портів, бездротового підключення.

Вибираючи якісний глюкометр, радимо Вам звертати увагу на:

 • Які показники можна вимірювати - цукор, кетони (для людей з діабетом 1-го типу);
 • Швидкість вимірів;
 • Вбудована пам'ять для зберігання результатів показників;
 • Голосове повідомлення для користувачів з поганим зором;
 • Дані про їжу - середній показник за період - 7, 14, 30 днів до і після прийняття їжі;
 • Зв'язок з різними пристрої, комп'ютери, гаджети - для електронного щоденника;
 • Ціна і вартість - залежить від бренду, наявності різних функцій і особливостей моделі.

Правила використання глюкометра

 1. Перш ніж приступити до експлуатації, слід ретельно помити руки або обробити їх антисептиком для кращої дезінфекції та стерильності.
 2. Потім, потрібно вставити спеціальну смужку в пристрій, бажано, щоб вона була сумісна з глюкометром і підходила під модель.

Догляд за приладом

Досить важливо правильно доглядати за глюкометром, так як гарантія від бренду - виробника зберігається тільки якщо апарат має товарний зовнішній вигляд, справність і нормально експлуатувався.

У конструкції фотометричних апаратів вбудована система спектрофотометрії і спеціальна лінза, яким слід уникати різких перепадів температур, ударів і падінь.

Більш міцними є електрохімічні апарати через особливості конструкції завдяки більш міцному корпусу.

Перед експлуатацією будь ласка уважно прочитайте інструкцію, щоб уникнути різних випадків і питань! Інструкція додається в комплекті з вимірником при покупці в аптеці або інтернет магазині!

Не дозволено самому розбирати пристрій!

У разі забруднення корпусу апарату очистіть його вологою серветкою.

Після кожного очищення працездатність перевіряється із застосуванням тест - смужок розчином глюкози 11% зі стабілізатором в'язкості, консервантом і барвником. Для кожної моделі потрібен певний розчин для перевірки, який можна замовити у виробника.

Продаж глюкометрів в інтернет магазині і аптеках Нікофарм

У нашому інтернет - магазині по Україні та аптеках в місті Миколаєві (Миколаївська обл.) Ви можете купити глюкометр з недорогими, дешевими смужками.

Ми рекомендуємо найкраще замовити або купити в аптеці або інтернет магазині саме медичних товарів, товарів для здоров'я, так як там сертифікована, оригінальна продукція з сертифікатами якості, гарантією від виробника, як правило з хорошою ціною і недорого.

Наші ціни і асортимент можна подивитися в категорії "Глюкометри" на нашому сайті nikofarm.com.ua.

Менеджери інтернет - магазину Нікофарм допоможуть з вибором, дадуть відповідь на всі питання, із задоволенням все підкажуть, розкажуть.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner